Jaką smycz kupić dla Owczarka francuskiego beauceron

Jaką smycz kupić dla Owczarka francuskiego beauceron

Beauceron jest wspaniałym psem rodzinnym, ale trzeba go nauczyć, kto tu rządzi. Rasa ta dobrze radzi sobie z dziećmi, o ile widzi, że właściciel o silnym umyśle jest alfą. Wykonuje polecenia wszystkich członków rodziny, w tym dzieci. Beauceron jest psem szybko rosnącym, w wieku trzech miesięcy osiąga wagę 40 funtów. Należy zapewnić mu bezpieczeństwo, a naukę chodzenia na smyczy należy rozpocząć w młodym wieku.

Rasa beauceron jest inteligentnym, lojalnym i aktywnym psem. Nie nadaje się do każdego domu. Są bardzo inteligentne, ale są łagodne w stosunku do dzieci. Chociaż rasa ta jest łagodna w stosunku do dzieci, nie jest zalecana do domów, w których są inne zwierzęta domowe lub osoby z alergiami. Należy także poświęcić dużo czasu na socjalizację nowego psa. Nie jest to pies dla dzieci poniżej ósmego roku życia.

Beauceron jest jedną z największych ras owczarków we Francji. Są to duże i zrównoważone psy, o długich, smukłych głowach i czarno-szaro-białej sierści. Są łagodne, ale zaciekle chronią swoją rodzinę. Nie są idealnym wyborem dla początkującego właściciela, ale dobrze nadają się dla doświadczonych właścicieli psów.

 

Zobacz też:

Zobacz też:  Czy Owczarek francuski beauceron może mieszkać w budzie?

Beauceron jest wspaniałym psem rodzinnym, ale trzeba go nauczyć, kto tu rządzi. Rasa ta dobrze radzi sobie z dziećmi, o ile widzi, że właściciel o silnym umyśle jest alfą. Wykonuje polecenia wszystkich członków rodziny, w tym dzieci. Beauceron jest psem szybko rosnącym, w wieku trzech miesięcy osiąga wagę 40 funtów. Należy zapewnić mu bezpieczeństwo, a…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.