Jaką karmę kupić dla szczeniaka Owczarka francuskiego beauceron

Jaką karmę kupić dla szczeniaka Owczarka francuskiego beauceron

Zastanawiając się nad tym, jaką karmę kupić dla szczeniaka owczarka francuskiego Beauceron, upewnij się, że rozumiesz jego potrzeby. Beaucerony są zdrowymi i witalnymi psami, które rzadko zapadają na choroby charakterystyczne dla rasy. Chociaż ich potrzeby żywieniowe powinny być dostosowane do ich poziomu aktywności fizycznej i wieku, należy pamiętać o pewnych kwestiach. Jeśli Twój szczeniak jest wrażliwy na pewne składniki, rozważ przejście na dietę o ograniczonej zawartości składników. Często zalecana jest karma Natural Balance.

Zasadniczo psy te powinny mieć zapewnioną dużą ilość ruchu. Jeśli pozostawisz swojego Beaucerona bez opieki przez dłuższy czas, stanie się on destrukcyjny i nie będzie miał wystarczająco dużo ruchu. Upewnij się, że Twój Beauceron ma dużo spacerów i biegów, aby spalić nadmiar energii. Należy być świadomym dziedzicznego ryzyka zdrowotnego tych psów, w tym dysplazji stawów biodrowych i wzdęć. Z tego powodu ważne jest, aby zapewnić Twojemu Beauceronowi ćwiczenia i stymulację umysłową.

W przeciwieństwie do innych psów, Beauceron ma silną potrzebę ruchu. Mimo że nie jest myśliwym, jest bardzo inteligentny i wykorzysta wszelkie luźne zasady. Wkrótce opanują Twój dom, Twoje dzieci i Twoje łóżko! Ważne jest, aby upewnić się, że Twój Beauceron jest szczęśliwy i zdrowy. Poniżej przedstawiamy kilka produktów, które Twój Beauceron powinien jeść, a także kilka wskazówek dotyczących prawidłowego wychowania szczeniaka.

o Ćwiczenia. Beauceron potrzebuje codziennego ruchu, który zapewnia mu udział w zadaniach i grach. Ulubionym zajęciem jest Treibball, który polega na doprowadzeniu dużej piłki nosem do celu. Po opanowaniu gry, można je przyuczyć do przynoszenia najpierw piłek w określonym kolorze. Wysoki poziom energii Beaucerona czyni go również doskonałym psem na zawody posłuszeństwa.

 

Zobacz też:

Zobacz też:  Czy można ubierać Owczarka francuskiego beauceron

Zastanawiając się nad tym, jaką karmę kupić dla szczeniaka owczarka francuskiego Beauceron, upewnij się, że rozumiesz jego potrzeby. Beaucerony są zdrowymi i witalnymi psami, które rzadko zapadają na choroby charakterystyczne dla rasy. Chociaż ich potrzeby żywieniowe powinny być dostosowane do ich poziomu aktywności fizycznej i wieku, należy pamiętać o pewnych kwestiach. Jeśli Twój szczeniak jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.